Scalamat Engelsiz Erişim Teknolojileri

20 yılı aşan tecrübesiyle matbaa sektörünün marka ismi Scala, 2011 yılından itibaren Scalamat markası altında engellilerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler ile ilgili çalışmalarına başlamış, kısa sürede ürettiği ürünler ve yaptığı uygulamalarla sektöründe lider ve tercih edilen bir şirket haline gelmiştir. Scalamat, ürün ve hizmetleri ile görme, bedensel ve işitme engelli bireylere yönelik sürdürülebilir çözümler sunar.


GÖRME ENGELLİLERE
YÖNELİK ÇÖZÜMLER

Hissedilebilir yüzeyler, braille kabartmalı yönlendirme ve bilgilendirme levhaları, kabartmalı ve sesli haritalar, kiosklar, sesli uyarı ve anons sistemleri gibi ürünlerin üretim ve uygulaması yapılmaktadır.


İŞİTME ENGELLİLERE
YÖNELİK ÇÖZÜMLER

Sektöründe lider şirketlerin distribütörlüğünü yapan firmamız tarafından, indüksiyon döngü sistemlerinin kurulum ve kalibrasyon sürecinde, kaliteli hizmet sağlanmaktadır.


BEDENSEL ENGELLİLERE
YÖNELİK ÇÖZÜMLER

Lift sistemleri, palet taşıma sistemleri, portatif rampalar, küpeşteler, engelli otoparkları, engelli wc personel çağrı sistemlerİ gibi birçok ürünün ithalatı, bayiliği, üretimi ve uygulaması yapılmaktadır.

Scalamat, ürettiği ürünler ve yaptığı uygulamalarda, müşteri memnuniyetinin yanı sıra sosyal sorumluluk ilkesini dikkate alarak hizmet vermektedir. Güvenilirlik, yenilikçilik, araştırmacılık, yüksek kalite, verimlilik, yasal sorumluluk ve dinamizm şirketimizin vazgeçilmez değerleridir.

Şirketimiz müşteri ihtiyaçlarını yüksek nitelikli ve dünya standartlarında ürünler sunarak en hızlı şekilde karşılamaktadır. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin güven ve kalitesinden, yönetim ve çalışanlarıyla bir bütün halinde sorumlu kurum kültürüne sahip olmamız, sektörde faaliyet gösteren diğer firmalarla aramızda önemli bir fark yaratmaktadır.

Scalamat, tüm çalışanlarının katılımıyla, başta görme engelliler olmak üzere, toplum için olumlu değerler üreten bir kuruluş olmaya devam edecektir.

Sertifikalarımız

Referanslarımız

Menü